Partnerzy

Partner

r. pr. dr Jakub Janeta

Radca prawny, adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, wykłada również na Wydziale Zarządzania UŁ i Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ

Partner

r. pr dr Mateusz Balcerzak

Prowadzi wykłady i ćwiczenia z tematyki ochrony własności intelektualnej oraz prawa gospodarczego i handlowego. W ramach programu Erasmus, część studiów odbył na Radboud University Nijmegen (Holandia).

Adwokaci i Radcy Prawni

dr Gabrielė van Blommestein

adwokat

Adwokat, doktor nauk prawnych, specjalizujący się w prawie umów, odpowiedzialności odszkodowawczej oraz w prawie gospodarczym. Ekspert rynków bałtyckich, wschodnich i dalekowschodnich.

Joanna Powiłan

radca prawny

W 2014 r. ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, broniąc pracę magisterską pod tytułem „Ochrona godności pracownika w polskim prawie pracy” w Katedrze Prawa Pracy i Prawa Socjalnego.

Adam Studziński

radca prawny

Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Absolwent XXI LO w Łodzi oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego

Aplikanci

Mateusz Wypyszyński

aplikant radcowski

Aplikant radcowski. Studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UŁ ukończył w 2019 r. z wynikiem bardzo dobrym, składając pracę magisterską pt. „Wynagrodzenie brokera ubezpieczeniowego”.

Bartłomiej Wiliński

Aplikant radcowski.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W 2020 roku uzyskał tytuł magistra prawa, składając pracę magisterską pt. „Odpowiedzialność za niezgłoszenie lub spóźnione zgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości”.

Sekretariat

Codzienne życie kancelarii skupia się wokół sekretariatu, który stanowi niezwykle istotny element sprawnego funkcjonowania biura. Obsługa sekretariatu wykazuje się dużą kulturą osobistą i skrupulatnością.

 

Pracownicy sekretariatu pozostają do dyspozycji klientów od godziny 9:00 do godziny 17:00 i z przyjemnością udzielą informacji w prowadzonych przez kancelarię sprawach, jak również pokierują osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z kancelarią do odpowiedniego specjalisty.

Kierownik Sekretariatu – Zofia Zieleniewicz

E-mail: kancelaria@jjw-legal.pl

Tel. : +48 731 515 458